01big

Spawanie stali TIG, MIG-MAG – profesjonalne usługi

Kontakt z przedsiębiorstwem Farma Tech – Kutno

Klientami naszej firmy Farma Tech z siedzibą w Kutnie są Klienci z Polski oraz zagranicy. Wysoka jakość proponowanych usług remontowych i modernizacyjnych sprawia, że grono przedsiębiorstw i osób fizycznych, którzy zlecają nam prace naprawcze i renowacyjne stale się powiększa. Świadczymy kompleksowe usługi, takie jak instalacja zaworów membranowych, montaż regałów stalowych i kwasoodpornych, cięcie i gięcie blach oraz projektowanie i naprawa sprzętu farmaceutycznego i spożywczego. W razie chęci podjęcia z nami współpracy bądź jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, internetowego lub osobistego w Kutnie, gdzie mieści się siedziba naszej firmy.

Przedsiębiorstwo produkcyjno-serwisowe
Spółka z o.o.
ul. Rychtelskiego 17
99-300 Kutno

ico (24) 357 41 01

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogólny mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

sekretariat 24 357-41-01 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezes Zarządu Piotr Bugaj 24 357-41-02 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

księgowość/fax. 24 357-41-03 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

z-ca Prezesa Jerzy Gałusa 24 357-41-04 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

z-ca Prezesa Sławomir Szarek 24 355-69-30 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kierownik warsztatu Zbigniew Zielonka 24 357-41-05 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obowiązek Informacyjny